Gizlilik Politikası

Bu web sitesi IPC TELEKOMÜNİKASYON TİC. A.Ş.' ne aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce dikkatle okuyunuz. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası" dahilinde belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir.

Söz konusu koşulları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden IPC TELEKOM’ un ve/ya IPC TELEKOM web sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, IPC TELEKOM’ un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilebilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz.

IPC TELEKOM web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde tarafından garanti edilmemektedir. Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, IPC TELEKOM link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. IPC TELEKOM web sitesinde yer alan ürünlerinde görsel, fiyat ve tarife bilgilerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, IPC TELEKOM ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve iş bu web sayfasının sunumu IPC TELEKOM’ un ya da lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. IPC TELEKOM’ dan yazılı onay alınmaksızın, iş bu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı ve web sitesi içeriğinin tasarımının kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

IPC TELEKOM söz konusu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.